Logo Gminy Mielnik

Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy wszystkim Pracownikom Samorządowym Gminy Mielnik, w tym Pracownikom jednostek organizacyjnych gminy, Radnym Rady Gminy Mielnik oraz Osobom zaangażowanym w rozwój Gminy Mielnik serdeczne podziękowania za codzienną pracę, odpowiedzialność i troskę o dobro lokalnej społeczności.

Dziękujemy za zaangażowanie, inicjatywę oraz wysiłek wkładany w budowanie przyjaznej gminy, gminy dobrej do życia.

Życzymy Państwu zdrowia, satysfakcji z wykonywanych obowiązków, pomyślności w życiu osobistym oraz wielu sukcesów w realizacji kolejnych przedsięwzięć służących mieszkańcom.

Niech codzienna praca przynosi dumę, uznanie i poczucie spełnienia.

Wszystkiego najlepszego!

Zdjęcie rzeki, lasów i zabudowy. Na dole na białym tle, czerwony napis Dzień Samorządu Terytorialnego. Po prawej stronie czerwono-zielono-żółty herb i biało-czerwona flaga.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności